מהי עבירת צווארון לבן והאם אפשר להתחמק מעונש

צווארון לבן

כאשר אנחנו שומעים את המילה עבריין אנחנו ישר חושבים על ראש ארגון פשע, על רוצח או על שודד במסיכה. אך האמת היא שיש הרבה מאוד אזרחים נומרטיביים אשר מואשמים בעבירות ממגוון גדול של סוגים. אחת העבירות הנפוצות ביותר הן עבירות צווארון לבן. עבירות אלו מבוצעות על ידי אנשי עסקים והן לרוב כוללות הונאה, מרמה, זיוף, וכו’. עבירות אלו הן עבירות כלכליות והן לרוב פוגעות בציבור או בחברה מסוימת בצורה כלכלית. עליכם לדעת כי כיום בתי המשפט מתייחסים בחומרה רבה אל עבירות צווארון לבן וזאת עקב העובדה כי עבירות אלו פוגעות בציבור בצורה חמורה מאוד ועל כך יש לתת את הדעת. אם אדם שודד בנק הוא לרוב יגנוב כמה עשרות אלפי שקלים, אם לעומת זאת אדם יוצר קרטל הוא יכול לגרום לנזק של מיליוני שקלים לציבור ועל כן האכיפה הוקשחה מאוד בנושאים אלו.

האם זה משנה איזה עורך דין אני שוכר בשביל לטפל בתביעה?

אין ספק כי אם אתם רוצים להקל על העונש שלכם ולשפר את הסיכויים שלכם לצאת בשלום מתביעה בנושא של עבירות צווארון לבן אתם צריכים לפנות אל עורך דין אשר יטפל בכם. אך אתם צריכים להבין כי ממש לא כל עורך דין יכול לטפל בכם ואפילו לא כל עורך דין פלילי. אם אתם רוצים להבטיח כי הטיפול בכם ייעשה בצורה הטובה ביותר שיש אנחנו ממליצים לכם לפנות אל עורך דין המתמחה בעבירות צווארון לבן. כך תבטיחו כי ההגנה שתסופק לכם תהיה הטובה ביותר וכך תבטיחו כי תצאו זכאים או שהעונש שלכם יהיה קל יותר.

האם זה משנה איזה ניסיון יש לעו”ד?

כמובן שלניסיון של העו”ד יש משמעות אדירה על ההצלחה שלכם במשפט, כאשר עדיף לכם לבחור בעו”ד יוצא הפרקליטות. עליכם להבין כי עו”ד אשר היה בפרקליטות יידע במדויק כיצד לטפל בכם ויאפשר לכם לנהל את התביעה שלכם בצורה הטובה ביותר שיש ועל כך אתם חייבים לחשוב אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

עוד מידע תמצאו באתר https://www.mr-adv.co.il/

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין בעל נסיון של מעל 10 שנים בתחום התעבורה. מתמחה ומייצג נהגים בעבירות נהיגה בשכרות, תאונות דרכים ועוד.

Leave a Replay

עורך דין תעבורה - Entezam

מומחה תעבורה בעל נסיון של 10+ שנים בתחום המשפט והתעבורה.

לייעוץ ללא התחייבות בתחום התעבורה

מאמרים אחרונים

לייעוץ חינם ללא התחייבות – 052-9787211