מאסר בגין נהיגה בשכרות – מתי?

מאסר בגין נהיגה בשכרות

אם יש דבר מפחיד בחיים זה להיכנס לכלא, בבת אחת כל הזכויות שלך נשללות והחירות שלך שכה חשובה לך נמחקת מעל פני האדמה. למזלנו רובנו לא צריכים לחשוש מן הכלא מכיוון שאנו אזרחים ישרי דרך אשר כלום לא מטריד אותם. אך יש מקום אחד שבו אנחנו יכולים לסיים בכלא וזה על הכביש. לצערנו אזרחים רבים כאשר הדבר נוגע לנהיגה נוטים להתעלם מן החוק ומצפצפים עליו וכאשר הם נתפסים מאוד יכול להיות כי הם יסיימו בכלא. אחת הסיבות העיקריות לישיבה בכלא היא מאסר בגין נהיגה בשכרות וניתן לומר כי זוהי בעיה המשותפת לישראלים רבים. אם אתם נתפסים פעם שנייה נוהגים בשכרות מאוד יכול להיות שתקבלו עונש מאסר והדרך היחידה להילחם בעונש זה היא לפנות אל עורך דין תעבורה מומחה מטעם Traflaw אשר ייצג אתכם בבית המשפט וינסה להקטין את המאסר שלכם.

מדוע נהיגה בשכרות היא כל כך מסוכנת?

אז מדוע המדינה כל כך נלחמת בנהיגה בשכרות? מדוע מושקעים משאבים כל כך גדולים בנושא ומדוע העונש על נהיגה בשכרות הוא כל כך גדול? אם כן הרשויות מבינות כי שכרות מובילה לנהיגה מאוד מסוכנת וכי זוהי בעיה חריפה הגורמת לאינספור תאונות דרכים אשר רבות מהן הן קטלניות. על כן בכדי להקטין את מספר התאונות ואת מספר ההרוגים והפצועים יש צורך להילחם מלחמת חורמה בעבירת השכרות. הדרך הכי טובה להימנע ממאסר על שכרות היא פשוט לא לנהוג שיכורים וזהו משהו שכדאי לכם לזכור. מנו נהג תורן או סעו במונית וכך תיהנו עדיין מבילוי כיפי אך לא מסוכן וזהו משהו שלא כדאי להתפשר עליו.

חינוך – הדרך להבטיח כי הילד שלכם לא ינהג בשכרות

אם יש מגזר שבו נהיגה בשכרות היא ממש מכת מדינה זה המגזר של הצעירים. אם אתם לא רוצים שהחיים של הילד שלכם ייהרסו בגיל שמונה עשרה או עשרים אנחנו ממליצים לכם לחנך אותם כבר מגיל צעיר כי אם שותים לא נוהגים וכי זהו משהו שאסור להתפשר עליו לעולם.

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין בעל נסיון של מעל 10 שנים בתחום התעבורה. מתמחה ומייצג נהגים בעבירות נהיגה בשכרות, תאונות דרכים ועוד.

Leave a Replay

עורך דין תעבורה - Entezam

מומחה תעבורה בעל נסיון של 10+ שנים בתחום המשפט והתעבורה.

לייעוץ ללא התחייבות בתחום התעבורה

מאמרים אחרונים

לייעוץ חינם ללא התחייבות – 052-9787211