איך קורה שעברייני תנועה יוצאים לעיתים ללא העונש שמגיע?

איך קורה שעברייני תנועה יוצאים לעיתים ללא העונש שמגיע?

נהג שביצע עבירת תנועה מהותית כמו נהיגה בשכרות, תחת השפעת סמים, או נסיעה במהירות מופרזת ונתפס עומד בפני דרך לא פשוטה הכוללת חקירות משטרתיות ודיונים משפטיים בעניינו. 

החשיבות הרבה של שירותי עורך דין תעבורה

הדבר הראשוני והחשוב ביותר שעליו לעשות הוא לשכור את שירותיו של עורך דין מיומן המתמחה בתחום התעבורה. הוא זה שיבין את השתלשלות המקרה ויציע את הדרך הנכונה בה יש להתנהל כדי לצאת מהפרשה, בנזק מועט ככל האפשר.

עברייני תנועה שיוצאים לעיתים ללא העונש המגיע הם אלה ששכרו עורכי דין משכמם ומעלה הבקיאים בתחום התחבורה באופן רוחבי, אשר מוצאים נתיבים יצירתיים כדי להוציא את הלקוחות שלהם בעונשים מופחתים ככל האפשר.

אדם המקבל זימון עקב ביצוע עבירת תנועה חמורה או שרישיונו נלקח ממנו, חייב ליווי מקצועי של עורך דין תעבורה כדי שהוא יטפל בנושא באופן מיטבי.

עורך דין תעבורה מכיר את כל סוגי העבירות, מודע לחומרת העונש שהמשטרה תמליץ בכל אופציה ומעורה בכל הפסיקות של בתי המשפט השונים במשפטים דומים.  כל פסיקה היא תקדים שיכול לסייע לו במשפטו של לקוח אחר ולכן הידע הרב שלו הוא שזה שמסייע ללקוח ומוציא אותם ממצבים בעייתיים שונים.

התווית דרך הפעולה 

לאחר קבלת הנתונים ובהתאם למקרה, עורך הדין לענייני תעבורה יעשה כל שניתן כדי לסגור את התיק מול התובע המשטרתי כדי לא להגיע לדיונים בבית המשפט. בדרך זו הוא מוציא את הלקוח שלו עם עונש מינימלי שהוא בדרך כלל קנס כספי.  

אם המקרה הוא חמור ומגיעים לבית המשפט, עורך הדין משתמש בכל התיעוד האפשרי כדי לחזק את טענותיו של הנהג והתנהגותו במקרה הספציפי, צילומים מהשטח, מסמכים רלוונטיים, שיחה עם העדים וכל מידע נוסף היכול לסייע לנהג. 

עורך הדין יעלה במשפט גם נושאים בפאן האישי על מצבו של הנהג, הצורך שלו ברישיון הנהיגה לפרנסתו, קשיים שונים שבגללם לא יוכל לשלם סכומי כסף גבוהים ועוד. בזכות הליווי המשפטי המקצועי, עברייני תנועה יוצאים ללא העונש המגיע. 

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין בעל נסיון של מעל 10 שנים בתחום התעבורה. מתמחה ומייצג נהגים בעבירות נהיגה בשכרות, תאונות דרכים ועוד.

Leave a Replay

עורך דין תעבורה - Entezam

מומחה תעבורה בעל נסיון של 10+ שנים בתחום המשפט והתעבורה.

לייעוץ ללא התחייבות בתחום התעבורה

מאמרים אחרונים

לייעוץ חינם ללא התחייבות – 052-9787211