זקוקים לעורך דין צבאי מומחה? הכירו את עו”ד קרדונר

עורך דין צבאי מומחה

צבא הגנה לישראל הוא הדבר אשר מסייע לארץ ישראל לפרוח בצל איום ביטחוני, אולם, גם החיילים אשר נמצאים תחת המסגרת הצבאית הם כאלה אשר מידי פעם בפעם זקוקים לסיוע באופן פרטני, כאשר גם בצבא ישנם מקרים שבהם נעשה לאלה עוול מבחינה משפטית.

הסיוע על ידי עורך דין צבאי הוא כזה אשר יכול לשנות לגמרי את תנאי החיילים במבט משפטי, כי רק בעזרה של עו”ד מיומן בתחום אלה יכולים לקבל את ההגנה שלה הם בהחלט ראויים כאשר הם לא אזרח חופשי אלא חיילים של הצבא.

הליכים משפטיים מול רשויות הצבא

גם בצבא יש חוקים אשר דומים אל כל מה שאסור ומותר עבור כל האנשים בעולם האזרחי. יש חוקים שאוסרים על שימוש בסמים, חוקים אשר אוסרים על עבירות אלימות וחוקים אשר אוסרים על עבירות נוספות. אל החוקים הללו מתווספים להם עוד שורה ארוכה של חוקים אשר משויכים אל ההווי הצבאי, לצד החמרה בכל מיני חוקים כמו שימוש בסמים לעומת הענישה אשר קיימת עבור עבירה דומה בבית משפט אזרחי.

ההליכים המשפטיים דומים וגם שונים מכל מה שמתנהל בבית המשפט האזרחי ומול השוטרים, ולכן זה מאוד חשוב להבין את ההבדלים הללו לעומקם ולקדם הליכים שמסייעים לאנשים שנמצאים תחת פיקוד צבאי עם סיוע של עורך דין שמומחה בפן הצבאי.

היכרות מעמיקה עם המערכת הצבאית

הבדל בין עורך דין אשר מטפל בעבירה שהתבצעה על ידי אדם שנחשב לחייל שאין לא את המומחיות במשפט הצבאי היא גדולה עד כזו שיכולה אפילו ליצור נזק עבור חייל שאינו מטופל על ידי עורך דין אשר מגיע עם ניסיון ואישור לטפל במקרים שבמסגרת הדין הצבאי.

עו”ד קרדונר מגיע עם צוות שלם של עורכי דין אשר מגיעים עם ניסיון רב בטיפול בבעיות השונות מול רשויות הצבא, החל בייצוג של חיילים בפני בתי משפט צבאיים, ליווי במקרים של חקירות משטרה צבאית, ואף סיוע בכל המקרים היומיומיים מול הצבא כמו סיוע מול גורמי רפואה וועדות צבאיות שונות. כל אלה גורמים להבין כי יש דרך נוספת לטיפול בהליכים משפטיים, ולהביא אל תוצאות אחרות כאשר עובדים עם האנשים המקצועיים הנכונים.

מה זה עורך דין צבאי ולמה צריך אותו? קראן כאן

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין בעל נסיון של מעל 10 שנים בתחום התעבורה. מתמחה ומייצג נהגים בעבירות נהיגה בשכרות, תאונות דרכים ועוד.

Leave a Replay

עורך דין תעבורה - Entezam

מומחה תעבורה בעל נסיון של 10+ שנים בתחום המשפט והתעבורה.

לייעוץ ללא התחייבות בתחום התעבורה

מאמרים אחרונים

לייעוץ חינם ללא התחייבות – 052-9787211