3 דרכים לקבלת אזרחות אירופאית

אזרחות אירופאית

בישראל ישנם אינספור אזרחים שלהם אפשרות לקבל אזרחות כפולה, במיוחד באירופה, לאור שורה של חוקים חדשים שיצאו בשנים האחרונות. זו היא התפתחות חיובית במיוחד אותה מנצלים ישראלים רבים והיא יכולה להיות למקפצה בכל מיני תחומי חיים. ולכם, אם אתם גם רוצים להצטרף למהפכת האזרחויות האירופאיות, אתם צריכים סיבה. הכי כמו כל שבר חשוב אחר בבירוקרטיה, אם אין לכם סיבה טובה, אי אפשר להוכיח שיש לכם זיקה למדינות אירופה ואי אפשר לקבל את האזרחות.

איך להוציא אזרחות אירופאית?

חשוב לציין כי ישראלים רבים זכאים לקבל אזרחות אירופאית על בסיס שלוש סיבות מרכזיות:

  1. על פי חקיקה של יוצאי ספרד – ממשלות פורטוגל וספרד אישרו בשנים האחרונות ליהודים שהצליחו להוכיח קשר לגירוש ספרד, לקבל אזרחות, ולכן קיים גל של מבקשי אזרחות ישראלים ויהודים למדינה זו.
  2. קשר משפחתי מדרגה ראשונה – אם ההורים שלכם נולדו וחיו באחת ממדינות אירופה, ישנה סבירות גבוהה מאוד שגם אתם יכולים לקבל אזרחות אירופאית.
  3. מגורים או עיסוקים קבועים באחת ממדינות אירופה, כמו גם השקעה כלכלית במדינה או בנכסי מקרקעין – אם יש לחברה שלכם משרדים באירופה או שבן הזוג הוא אירופאי במקור, קל יותר ואף ראלי לקבל אזרחות אירופאית מהשלטונות. לרוב, זה הוא תהליך ארוך יותר שמחייב אתכם להשקיע משאבים, אבל הוא בהחלט יכול להיות לפתרון נוח לישראלים רבים.

הזכות שלכם לקבל את האזרחות החדשה שלכם

אזרחות אירופאית היא במידה רבה האזרחות שתפתח לכם את השערים לכמה מן המדינות הכי חשובות בעולם. בין היתר מדובר על אפשרות להתמקם בכל מדינות האיחוד ללא צורך בבירוקרטיה מוקדמת, כמו גם מעבר ותנועה חופשית למדינות רבות בעולם (בראש ובראשונה ארה”ב). זו היא בדיוק הסיבה שמניעה יותר ויותר ישראלים להשקיע זמן ומשאבים בחיפוש אחר דרכים לקבלת דרכון אירופאי ותעודת זהות אירופאית. אבל, אם אתם לא עושים את התהליך דרך גורם מקצועי ומומחה, ייתכן ותעמדו לפני קשיים ואתגרים רבים. אז אל תחששו להיעזר ולשאול, כי רק כך תגיעו להצלחה המיוחלת ותוכלו להגר לאירופה בראש שקט וללא בעיות בירוקרטיות שונות.

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין תעבורה - Entezam

עורך דין בעל נסיון של מעל 10 שנים בתחום התעבורה. מתמחה ומייצג נהגים בעבירות נהיגה בשכרות, תאונות דרכים ועוד.

Leave a Replay

עורך דין תעבורה - Entezam

מומחה תעבורה בעל נסיון של 10+ שנים בתחום המשפט והתעבורה.

לייעוץ ללא התחייבות בתחום התעבורה

מאמרים אחרונים

לייעוץ חינם ללא התחייבות – 052-9787211