עורך דין פלילי בבאר שבע – הונאה בכרטיס אשראי

עורך דין פלילי בבאר שבע – הונאה בכרטיס אשראי

כרטיס אשראי פותר לנו המון דברים, שלא יכולנו לעשות ללא ההמצאה הנהדרת הזו. אך בשנים האחרונות, לבד מהפתרונות המצוינים שהכרטיס מספק לנו, גם ישנה תעשייה שלמה של הונאה בכרטיסי אשראי, שמשתמשת בתמימות הקהל, עד כי לפעמים ההונאה כבר נעשתה, ועודה נסתרת מעינינו זמן רב לאחר מכן.

כיצד פותרים הונאה בכרטיס אשראי?

הונאה בכרטיס אשראי היא בעלת מספר שלבים של חומרה. ראשית, חשוב לעקוב אחרי הכללים המגנים על בעל כרטיס האשראי מלכתחילה מפני נפילה לידי ההונאה עצמה. שימו לב למי אתם נותנים את פרטי האשראי שלכם, שימו לב היכן הם מוקלדים והאם המערכות שומרות אותן.

שנית, שימו לב לחיובים השונים המופיעים בחשבון האשראי שלכם, לאחר מכן, בדקו את החיובים האם הם מקבילים להוצאות השוטפות שלכם. אם עולה חשד בקשר לחיוב מסוים, אל תהססו לברר אותו, חברת האשראי עשויה להחזיר לכם את הסכום אם נעשה חיוב שלא כראוי.

מה צריך לדעת בקשר לחוק?

החוק מגן על נושאי כרטיסי האשראי, ומאתגר את חברות האשראי לשמור על יכולתו של בעל הכרטיס לשלוט בחיובים שלו. ברגע שמתגלה הונאה והוכח על ידי נושא כרטיס האשראי כי לא הוא ביצע את החיוב, החברה תחזיר לו, ברוב המקרים, את הסכום של העסקה. מה קורה כאשר לא ניתן להוכיח זאת? כאן יש צורך בעזרה משפטית.

עזרה משפטית נדרשת לטיפול בהונאות כרטיסי אשראי

>>> תושבי באר שבע לעו”ד פלילי הקליקו כאן

כשאין דרך קלה להוכיח את הונאת כרטיס האשראי, או שהחיוב מחברת האשראי כבר נעשה, וכעת יש להוציא את הכסף מאותו גורם אשר חשוד בהונאה, נדרשת עזרה משפטית. עורך הדין יתמודד עם הגורם עצמו או, ובנוסף, עם חברת האשראי במידת צורך.

עורך דין אשר מתמחה בהונאה על ידי כרטיסי אשראי הוא מצרך נדרש וחשוב כשמגיעים לשלב שמרגישים שזה מה שנדרש כרגע. אין לצאת למאבק ללא ידע משפטי מקדים, ולבזבז את הכסף לחינם. השתמשו בעזרה המקצועית שאתם יכולים לשכור מגורם מומחה בתחום. בית המשפט אינו זירה פשוטה למאבק ולפעמים מדובר בסכומי כסף גדולים.

כתוב/כתבי תגובה