מה חשוב לדעת על תביעת נכות נפשית בעבודה?

מה חשוב לדעת על תביעת נכות נפשית בעבודה?

אין ספק כי לא ניתן להשוות את עולם העבודה של היום לעולם העבודה לפני שלוש מאות ומאתיים שנה. כיום יש הרבה יותר חוקים המגנים עלינו ויש הרבה יותר מודעות לזכויות של העובדים והרבה יותר שומרים עליהם. אך מה שלא השתנה במהלך המאות האחרונות היא העובדה כי מקום העבודה יכול להיות מקום מאוד מלחיץ וזאת עקב המשימות הרבות המוטלות עלינו. יש אינספור מקומות עבודה שבהם הבוס יושב על העובדים באופן קבוע וגורם להם ללחץ עצום. על רקע זה ניתן לומר כי יותר ויותר אנשים מגיעים אל משבר נפשי כתוצאה מהלחץ בעבודה ואנשים אלו מתקשים מאוד לחזור אל השגרה שהכירו לפני המשבר. לכן אנחנו ממליצים לאנשים אשר חווים משבר נפשי בעבודה לפנות אל עורך דין ולתבוע את ביטוח לאומי ולקבל פיצוי על הנזק שנגרם להם.

מדוע המקצועיות של העו”ד שמלווה אותנו היא לא הדבר היחיד שחשוב?

עליכם להבין כי יש לכם כל זכות להגיש תביעת נכות עבודה בעבודה לביטוח לאומי וכי מגיעים לכם פיצויים בגין הנזק שנגרם לכם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אתם צריכים לבחור את העורך דין המקצועי ביותר שיש אשר יוכל לייצג אתכם בצורה מושלמת. אך אנחנו חייבים גם לציין כי המקצועיות של העורך דין היא לא דבר החשוב היחיד. אתם צריכים לזכור כי העו”ד ילווה אתכם ברגעים הקשים ביותר והרגישים ביותר ועל כן אתם צריכים להבטיח כי הוא יוכל לתמוך בכם ולסייע לכם לאורך כל הדרך תוך שלצד הנחישות המצופה ממנו הוא יפגין גם רגישות ואכפתיות מכם.

נסו לקבל המלצות על העו”ד לפני שאתם בוחרים בו

אז כיצד נבחר עו”ד מקצועי שיהיה גם רגיש? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי להבטיח זאת? אם כן הדרך הטובה ביותר לבחור עורך דין בשביל תביעת נכות נפשית בעבודה היא פשוט לנסות ולקבל כמה שיותר המלצות על העו”ד. ברגע שיהיו לכם המלצות על עו”ד מחברים או קרובים אתם תוכלו להיות בטוחים כי הוא ייצג אתכם על הצד הטוב ביותר ואת זאת אתם צריכים לקחת בחשבון.

כתוב/כתבי תגובה